mc_altlogo

Nastaly těžké časy a útočníci loupí nejen byty, auta a domy, ale také se dostali k dvoukolové přepravě. Všichni motocyklisté chtějí ochránit svého ocelového koně před vloupáním a krádeží, ale instalované motocykly se nemohou vždy vyrovnat se zručnou rukou banditů.

Sledování aktuální polohy na mapě po celém světě Monitoring rychlosti, stavu motoru a jednotlivých zastavení
Styl jízdy řidiče, sledování servisních intervalů a opotřebení motocyklu Notifikace o neoprávněném pohybu nebo zásahu ve Vášem mobilním telefonu

Pomozte cyklistům!

Speciálně pro ochranu proti krádeži motocyklu a sledování směru, ve kterém je ukraden, byly satelitní sledovače  GPS vyvinuty s vodotěsnými, miniaturními rozměry pro zapuštěnou montáž a online sledovací službu!

Jak funguje GPS maják pro sledování motocyklu

Uvnitř senzoru je GPS přijímač signálu pro určení souřadnic a GSM vysílač pro zasílání informací přes internet do telefonu nebo počítače pro pozorování. Speciálně nainstalovaná aplikace na smartphonu zobrazuje všechny informace o motocyklu  bodem na mapě. Rozsah majáku není omezen, protože se uvnitř používá obvyklá SIM karta. V případě, že je baterie motocyklu odpojena, je baterie sledovače udržována od 2 dnů do 4 měsíců v závislosti na frekvenci bodů na mapě.

Existují dva režimy provozu :

1) Žádost o umístění přes SMS, na oplátku odkaz na mapu s přesnými souřadnicemi motocyklu. Tento režim šetří maják baterie, ale nezaznamenává historii pohybu.

2) Neustálé sledování každých 5-10 sekund na speciálním webovém serveru pro sledování motocyklů. Trasa se zobrazí v jakékoliv době.

Podrobněji o technických charakteristikách a ceně GPS trackera pro motocykly si prosím přečtěte >> zde.

Možnosti GPS sledování na motocyklu: 

Sledování aktuální pozice motocyklu s přesností 3 metrů na družicích GPS;
Sledování motocyklu mobilními stanicemi GSM (v případě špatného signálu GPS, kdy se ukradená technika převáží v uzavřené dodávce);
– Je zapsána trajektorie do paměti, pokud není GSM pokrytí a vyložení bodů na kartě bez ztráty, po obnovení signálu.
– SMS při vyjmutí terminálu z baterie;
Zamknutí / zastavení motoru odesláním SMS příkazů z telefonu;
Oznámení SMS v případě opuštění garáže nebo parkoviště bez vašeho vědomí;
Oznámení SMS v případě naklápění nebo nárazu motocyklu;

Cena zabezpečení motocyklu:

Cena zabezpečení motocyklu v základním provedeni (GPS sledovací jednotka Teltonika FMB110) Vás bude stát 1 960 Kč bez DPH pokud si jednotku budete montovat sami. V případě že budete chtít odbornou montáž našim technikem, instalace Vás bude stát 1 000 Kč bez DPH. Montáž provedeme na jakémkoliv Vámi vybraném místě nebo na jednom z montážních místě našich smluvních partnerů.

Za pouhých 2 960 Kč bez DPH máte jistotu, že Váše motorka zůstane u Vás.

Pak záleží na Vás zdali budete chtít sledovat motocykl v ČR za 180 Kč měsíčně bez DPH nebo po celé EU za 250 Kč měsíčně bez DPH.

V ceně zabezpečení motocyklu je webová aplikace která Vám bude ukazovat polohu každých 5-10 sekund na počítači, tabletu nebo v mobilním telefonu. Můžete si také nastavit spousta zabezpečovacích prvku jako ‘geoploty’ které Vám budou monitorovat parkoviště motocyklu nebo skútru a ihned posílat SMS nebo e-mail při opuštění vytyčeného prostoru, zásahy do motorky čí neoprávněné pohyb.

Monitorovací systém motocyklu vám pomůže

[WPSM_AC id=1616]

LOKACE.EU s.r.o

Satelitní systém online sledování aut, motorek a nákladních vozidel

Všechna práva vyhrazena © 2015 – 2023 | Lokace.eu s.r.o. | Všeobecné obchodní podmínky