GPS sledování motocyklů a ochrana proti krádeži

Nastaly těžké časy a útočníci loupí nejen byty, auta a domy, ale také se dostali k dvoukolové přepravě. Všichni motocyklisté chtějí ochránit svého ocelového koně před vloupáním a krádeží, ale instalované motocykly se nemohou vždy vyrovnat se zručnou rukou banditů.

Sledování aktuální polohy na mapě po celém světě Monitoring rychlosti, stavu motoru a jednotlivých zastavení
Styl jízdy řidiče, sledování servisních intervalů a opotřebení motocyklu Notifikace o neoprávněném pohybu nebo zásahu ve Vášem mobilním telefonu

Pomozte cyklistům!

Speciálně pro ochranu proti krádeži motocyklu a sledování směru, ve kterém je ukraden, byly satelitní sledovače  GPS vyvinuty s vodotěsnými, miniaturními rozměry pro zapuštěnou montáž a online sledovací službu!

Jak funguje GPS maják pro sledování motocyklu

Uvnitř senzoru je GPS přijímač signálu pro určení souřadnic a GSM vysílač pro zasílání informací přes internet do telefonu nebo počítače pro pozorování. Speciálně nainstalovaná aplikace na smartphonu zobrazuje všechny informace o motocyklu  bodem na mapě. Rozsah majáku není omezen, protože se uvnitř používá obvyklá SIM karta. V případě, že je baterie motocyklu odpojena, je baterie sledovače udržována od 2 dnů do 4 měsíců v závislosti na frekvenci bodů na mapě.

Existují dva režimy provozu :

1) Žádost o umístění přes SMS, na oplátku odkaz na mapu s přesnými souřadnicemi motocyklu. Tento režim šetří maják baterie, ale nezaznamenává historii pohybu.

2) Neustálé sledování každých 5-10 sekund na speciálním webovém serveru pro sledování motocyklů. Trasa se zobrazí v jakékoliv době.

Podrobněji o technických charakteristikách a ceně GPS trackera pro motocykly si prosím přečtěte >> zde.

Možnosti GPS sledování na motocyklu: 

Sledování aktuální pozice motocyklu s přesností 3 metrů na družicích GPS;
Sledování motocyklu mobilními stanicemi GSM (v případě špatného signálu GPS, kdy se ukradená technika převáží v uzavřené dodávce);
– Je zapsána trajektorie do paměti, pokud není GSM pokrytí a vyložení bodů na kartě bez ztráty, po obnovení signálu.
– SMS při vyjmutí terminálu z baterie;
Zamknutí / zastavení motoru odesláním SMS příkazů z telefonu;
Oznámení SMS v případě opuštění garáže nebo parkoviště bez vašeho vědomí;
Oznámení SMS v případě naklápění nebo nárazu motocyklu;

Cena zabezpečení motocyklu:

Cena zabezpečení motocyklu v základním provedeni (GPS sledovací jednotka Teltonika FMB110) Vás bude stát 1 960 Kč bez DPH pokud si jednotku budete montovat sami. V případě že budete chtít odbornou montáž našim technikem, instalace Vás bude stát 1 000 Kč bez DPH. Montáž provedeme na jakémkoliv Vámi vybraném místě nebo na jednom z montážních místě našich smluvních partnerů.

Za pouhých 2 960 Kč bez DPH máte jistotu, že Váše motorka zůstane u Vás.

Pak záleží na Vás zdali budete chtít sledovat motocykl v ČR za 180 Kč měsíčně bez DPH nebo po celé EU za 250 Kč měsíčně bez DPH.

V ceně zabezpečení motocyklu je webová aplikace která Vám bude ukazovat polohu každých 5-10 sekund na počítači, tabletu nebo v mobilním telefonu. Můžete si také nastavit spousta zabezpečovacích prvku jako ‚geoploty‘ které Vám budou monitorovat parkoviště motocyklu nebo skútru a ihned posílat SMS nebo e-mail při opuštění vytyčeného prostoru, zásahy do motorky čí neoprávněné pohyb.

Monitorovací systém motocyklu vám pomůže

Monitorovací systém vás okamžitě upozorní v případě pohybu motocyklu, typického pro pokus o krádež nebo nakládání na tažném vozidle, stejně jako o odpojení baterie.

Případ ze skutečného života:
Klientovi na chatě byla ukradena čtyřkolka (stála v garáži, zámek byl prostě odříznut). čtyřkolka nebyla pojištěna, protože pojištění stálo téměř 20% nákladů na vybavení. Pokud by nebyla ve vlastnictví trackeru, tak by byla ztracena. A tak byla nalezena další den v sousední vesnici v nenápadné garáži.
Opravovat a ukládat trasy jakékoliv složitosti, s přihlédnutím k rychlosti, kilometrů a dalším důležitým parametrům.

Případ ze skutečného života:
Jeden z našich zákazníků na trase zaznamenal rychlost 302 km/h a nastavil místní rekord, který ještě není překonaný.
Proveďte online vysílání vaší soutěže nebo cestování – na svých webových stránkách, blogu nebo stránce na sociální síti, kde můžete sledovat průchod trasy.

Případ ze skutečného života:
Klient propojil svůj motocykl a motocykly jeho přátelům a při hromadném motokrosu pro 550 lidí z nich každý viděl, kde se právě nachází.
V případě, že se náhle ztratíte, naše zařízení a program vám pomůže najít přátele a příbuzné.

Případ ze skutečného života:
Během výletů na čtyřkolkách skupina přátel přišla o jednoho z účastníků výletu. Je dobrá věc, že naše trackery byly zabudovány do mototechniky. Ukázalo se, že člověk byl na silnici zabořen do jámy, ale díky našemu systému byl rychle nalezen.