Ochrana před krádeží

Automobily se ukrádají stále častěji…

A vaše auto je v noci na ulici? Pak je potenciální obětí zlodějů aut.
Značka auta zde nehraje žádnou roli! Drahé automobily jsou ukradeny na zakázku a rozpočtové pro demontáž, což je prakticky zbavuje možnosti návratu.

Například v Praze za první tři měsíce roku 2018 bylo ukradeno 475 automobilů!
Můžeme si myslet, že se nás tento problém netýká, avšak tvrdá pravda o životě mluví o opaku. A pak doufáme v sociální média a jiné zázraky, ale to vždy nepomůže. V této souvislosti přemýšlející majitelé automobilů ocenili výhody sledovacích systémů GPS a aktivně je instalují do svých vozů.

Ovládání zařízení z telefonu

To je skutečná šance na okamžitou reakci k ochraně vašeho majetku. Koneckonců, v případě krádeže je nejdůležitější věc, že moment nezmeškáte. Spali jsme pár hodin – auto bylo demontováno a, jak říkají, „pište dopisy“.

Díky monitorování GPS víte, kde je vůz umístěn, a také máte možnost kontrolovat jeho pohyb a zamknout motor. V případě krádeže to umožní rychlé nalezení, a v případě použití osob s důvěryhodností bude majitel vždy schopen kontrolovat, jak a kde jezdit.

Sledovací a řídící systém GPS je miniaturní jednotka, kterou lze snadno sestavit a pro jiné lidi je obtížné ji najít. Toto malé zařízení je schopno provádět desítky funkcí, z nichž nejdůležitější jsou ty, pomocí kterých můžete sledovat pohyb a rychlost automobilu v reálném čase. Od roku 2009 společnost „lokace.eu“ nabízí širokou škálu monitorovacích systémů pro všechny automobily a jakoukoli peněženku. Více než 4000 zákazníků společnosti již dlouho oceňuje všechny výhody sledovacích systémů. Skeptici, kteří začínají mluvit o „rušení“, že to všechno nefunguje a je to elementárně vypnuté – můžeme říci, že algoritmy systému pomáhají rychle reagovat i v případě použití takových zvláštních prostředků.