Přišli jsme s řešeními, které pomáhají sledovat váš vozový park na všech důležitých ukazatelích – zůstává pouze vybrat ten správný pro váš případ.

GPS satelitní sledování vozidel vám umožňuje kdykoli získat nejnovější informace: rychlost, hladinu paliva, spotřebu, vybranou trasu apod. Zpoždění potřebné pro zpracování indikátorů a signálů je kratší než jedna minuta. Mezi naše systémy monitorování GPS existují řešení navržená pro nákladní automobily, stejně jako varianty s GPS trackery pro automobily.

Řešení od firmy «Lokace.eu» – je kompletní sada produktů, které vám pomohou sledovat provoz vozového parku bez ohledu na úkoly, které vaše podnikání řeší. Nabízíme:

  • Vlastní software. Systém MONITORING Lokace.eu zpracovává informace získané od trackerů a přenáší je ve vhodné podobě. Analyzujete grafy, tabulky: systematizovaná data, s nimiž je snadnější a rychlejší práce;
  • Trackery pro GPS kontrolu. Nabízíme některé z nejvíce technicky pokročilých modelů ve své třídě. Protože víme, že si vážíte přesnosti a spolehlivosti.
  • Příslušenství. čtečky karet, poplachové tlačítka, snímač sledování paliva, snímače teploty – toto zařízení usnadňuje práci vám a řidičům, pomáhá optimalizovat provoz vozového parku.

Jsme vždy ochotni pomoci při vývoji jedinečné strategie, která vám usnadní práci.  Poradíme specialistům a pomáháme s instalací zařízení. Pokud máte otázky volejte : + 420  228 88 68 69.

Tým Lokace.eu vyvinul řešení, pomocí kterých vyřešíte celou řadu úkolů, abyste sledovali vozový park a optimalizovali práci společnosti. Mezi ně patří:

Řízení a kontrola vozového parku.

Softwarové komponenty Lokace.eu MONITORING v kombinaci se snímači GPS vám umožňuje získat informace o poloze každého vozidla, na kterém je nainstalováno příslušné zařízení, informace o rychlosti a trase, v reálném čase. Získání včasných aktuálních informací také umožňuje sledovat technický stav přepravy.

Trackery FMA110 a FMA120 jsou určeny pro instalaci na přepravu v malém množství. Opravují a shromažďují nejen informace o stavu vozidla, ale také o řidiči – pracovní čas, styl jízdy.

Řízení a sledování spotřeby paliva.

Satelitní monitorovací systém snižuje náklady na údržbu a provoz vašeho vozového parku. Získáte spolehlivé informace o práci řidičů a stav vozidel, můžete přerozdělit zatížení a předejít předčasnému opotřebení a poškození zařízení. Mezi software a hardware společnosti Lokace.eu je zařízení, které umožňuje sledovat úroveň a spotřebu pohonných hmot (včetně ponorných snímačů), jakož i speciálních trackerů, které jsou vhodné pro montáž na automobily.

Optimalizace trasy a distribuce objednávek.

Komplexní řešení založené na používání značkových trackerů a systému Lokace.eu MONITORING je určen pro použití v oblasti elektronického obchodování (doručení objednávek z internetových obchodů), služeb (kurýrní služby, úklidové firmy, instalatérské služby atd.). Řešení umožňuje zvolit nejhospodárnější trasu, vedenou pomocí analýzy založené na různých faktorech (povolená rychlost, plánované dopravní omezení a podobně), označit místa nakládky a vykládky, stejně jako racionální plánování času zaměstnanců.

Dálkové čtení dat tachografu.

Toto řešení je určeno k monitorování pracovní doby a režimu řidičů nákladních automobilů. Naše zařízení přečte data digitálního tachografu nainstalovaného v autě a odešle jej do systému. Software analyzuje počáteční informace a poskytuje připravené sestavy ve vhodné vizualizované podobě.

Ovládání stylu jízdy řidičů (Eco-Drive).

Toto rozhodnutí je zaměřeno na zlepšení dovedností řízení zaměstnanců. Senzory čtou informace o stylu jízdy z palubního počítače a akcelerometru, přenáší je do systému MONITORING Lokace.eu, který analyzuje data a poskytuje připravené zprávy. Pokud je v autě instalován speciální panel Eco-Drive – řidič obdrží v reálném čase oznámení o nedostatcích svého vlastního stylu jízdy, což mu dává možnost rychle je opravit.

Řízení teploty.

Toto řešení je určeno pro specializovanou nákladní dopravu: umožňuje sledovat teplotní režim v chladničkách a rychle eliminovat poruchy při provozu chladicích zařízení. Je možné připojit speciální speciální snímač teploty, stejně jako sběr dat z chladniček.

Zapůjčení zařízení pro GPS-monitoring.

Lokace.eu vyvinul tento formát Spolupráce pro ty společnosti, které chtějí optimalizovat vozový park bez významných investic. Půjčování značkového vybavení vám umožňuje snížit náklady na vybavení vozového parku a současně vede k významné úspoře zdrojů během provozu.

 

 

Share on social media

Comments are closed.