lokace.eu 6 důvodů proč si vybrat právě lokace.eu

#1: Monitoring jednotlivých i celých vozových parků…nebo šneků

            Nezáleží jestli máte vozový park velikosti Grónska nebo jeden automobil, který chcete mít pod dohledem. S radostí plníme potřeby našich zákazníků ať už jsou jakékoliv a v jakémkoliv rozsahu. Za naši dlouholetou praxi jsme se setkali s velkým množstvím různorodých požadavků. Jedním z nich bylo například monitorování šnečí farmy. Nic není nemožné a vymýšlet nová řešení je pro nás zábava.

#2: Portál pro sledování vašich vozidel

            Díky našemu portálu budete mít neustálý přehled o všech vašich vozidlech. Jedním kliknutím zjistíte, kde se vozidlo nachází, kdo ho řídí nebo jakou právě jede rychlostí. Navíc je portál nastaven tak, aby byl přístupný z počítače, mobilu i tabletu.

#3: Nastavení automatických upozornění při určitých událostech

            Při instalaci lokátoru (ale i kdykoliv později) si můžete nastavit například geoplot v okolí vašeho bydliště. Při jakémkoliv pohybu vozidla mimo tuto vyznačenou oblast vám přijde automatické upozornění o opuštění geoplotu a vy tak můžete mít své vozidlo neustále pod kontrolou. Přejete si zasílat upozornění i v případě, kdy vozidlo překročí třeba hranice ČR? Ani to není problém.

#4: Ochrana vozu před vloupáním, odcizením nebo odtahem pomocí vibračního senzoru

            S námi už si na vás žádný zlodějíček nepřijde. Po instalaci GPS modulu ho stihnete chytit dřív, než stačí říct „páčidlo“.

#5: Funkce dálkového vypnutí motoru

            I v případě odcizení vozidla ale dokážeme pomoci. Funkce dálkového vypnutí motoru pomocí SMS zprávy vám tuto nepříjemnou situaci alespoň částečně ulehčí.

#6: Technická podpora a montáž kdekoliv po ČR

            Obzvláště hrdí jsme na náš tým, který je tu pro vás každý den k dispozici. Máte dotaz k našemu portálu? Nebo snad potřebujete jednotku naistalovat co nejdříve? Individuální přístup a flexibilita jsou našimi nejlepšími přáteli. Zavolejte nám a přesvědčte se.

Share on social media

Comments are closed.