mc_altlogo

Co je jedna z nejdůležitějších věcí pro majitele vozu? Samozřejmě bezpečnost jeho vozidla. Vždy víte, kde auto máte – to je důležité! Je na denním pořádku, že se vozidla kradou nebo si jen na okamžik odskočíte do supermarketu a když se vrátíte, tak zjistíte, že vozidlo není kde bylo. Po chvíli pátrání zjistíte, že bylo odtaženo. Můžete se tomu vyhnout nebo alespoň na to být připraveni! I v okamžik, kdy dostanete zprávu o neoprávněném pohybu vozidla, případně jeho narušení to nemusíte na parkoviště stihnout. I zde Vám pomůžeme, na svém telefonu se můžete podívat na které odtahové parkoviště bylo odtaženo.

Sledování aktuální polohy na mapě po celém světě Monitoring rychlosti, otáček, stavu motoru a jednotlivých zastavení
Kontrola pohonných hmot a spotřeby paliva Styl jízdy řidiče, sledování servisních intervalů a opotřebení auta

GPS satelitní sledovací systém pro auta:

Vám umožňuje sledovat aktuální polohu vozu na mapě. GPS sledování auta přes internet on-line na jakémkoliv zařízení kdekoliv na světě. Stačí aby na Vašem počítači, telefonu nebo tabletu byl aktivní internet. Získejte na telefonu různá upozornění na stav Vašeho vozu (otevření dveří, neoprávněný pohyb, zapnutí / vypnutí zapalování atd.) a zobrazení informací z palubního počítače odkudkoli.

  • Zobrazit aktuální polohu na mapě .
  • Sledování historie všech pohybů.
  • Dálkové sledování palubního počítače.
  • Sledování ze smartphonu / tabletu odkudkoli.

Cena sledování auta:

Zabezpečení jednoho auta v základním provedeni (GPS sledovací jednotka Teltonika FMB110) Vás bude stát 1 960 Kč bez DPH pokud si jednotku budete montovat sami. V případě že budete chtít odbornou montáž našim technikem, instalace Vás bude stát 1 000 Kč bez DPH. Montáž provedeme na jakémkoliv Vámi vybraném místě nebo na jednom z montážních místě našich smluvních partnerů.

Za pouhých 2 960 Kč bez DPH máte jistotu, že Váše auto zůstane u Vás.

Pak záleží na Vás zdali budete chtít sledovat auto v ČR za 180 Kč měsíčně bez DPH nebo po celé EU za 250 Kč měsíčně bez DPH.

V ceně zabezpečení auta je webová aplikace která Vám bude ukazovat polohu každých 5-10 sekund na počítači, tabletu nebo v mobilním telefonu. Můžete si také nastavit spousta zabezpečovacích prvku jako ‘geoploty’ které Vám budou monitorovat parkoviště auta a ihned posílat SMS nebo e-mail při opuštění vytyčeného prostoru, zásahy do auta čí neoprávněné pohyby auta.

Nezávazná objednávka

Také by vás mohlo zajímat:

Ochrana před krádeží Neoprávněný pohyb Dálkové zastavení  Vracení auta

LOKACE.EU s.r.o

Satelitní systém online sledování aut, motorek a nákladních vozidel

Všechna práva vyhrazena © 2015 – 2023 | Lokace.eu s.r.o. | Všeobecné obchodní podmínky