GPS sledování vozů od Lokace.eu komplexně zajišťuje monitoring vozového parku autopůjčoven a zboží přepravovaného autodopravci. Autoservisům po celé České a Slovenské republice aktuálně nabízíme možnost spolupráce.

Sledování vozů pro autopůjčovny

Rozsáhlý vozový park autopůjčoven vyžaduje náročnou a zdlouhavou administrativu. Zároveň jsou pronajímané automobily vystaveny vysokému riziku krádeže. Sledování vozů Lokace.eu pro autopůjčovny spolehlivě řeší oba tyto problémy.

Náš nepřetržitý monitoring půjčených vozidel zaznamenává přesné údaje o jejich poloze, počtu ujetých kilometrů i překročeních nejvyšší povolené rychlosti. Kromě toho poslouží GPS sledování vozů jako elektronická kniha jízd až s tříletou historií a s možností vyhodnocovat opotřebení jednotlivých vozidel během pronájmu.

Naše GPS lokátory nabízejí i pokročilé bezpečnostní funkce. Vibrační senzor citlivý na veškeré otřesy včas odhalí pokus o krádež automobilu i jeho odtah. Jednoduchou SMS zprávou lze také dálkově vypnout motor vozu a zabránit tak například jeho odvezení do zahraničí.

Zaujal Vás náš systém monitoringu vozů? Vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Sledování vozů pro autodopravce a majitelé nákladu

Monitoring kamionů, dodávek a dalších nákladních vozidel od Lokace.eu poskytuje dokonalý přehled o poloze zboží,zajišťuje jeho bezpečnost i bezpečnost řidiče. Náš pokročilý GPS tracker předává nejen data o poloze zboží, ale díky vibračnímu senzoru odhalí i neoprávněnou manipulaci s kamionem či nákladem. Systém sledování vozů pro autodopravce také dokáže automaticky upozornit na standardní i mimořádné situace jako například opuštění zvolené trasy nákladu nebo překročení hraničního přechodu.

Údaje získané ze sledování vozů lze vyexportovat do elektronické knihy jízd s historií až tří let s možností automatického výpočtu tzv. diet. Elektronická kniha zcela splňuje požadavky českých finančních úřadů. A v neposlední řadě lze náš GPS tracker spojit se systémem URS – sledování spotřeby pohonných hmot bez nutnosti zásahu do palivové soustavy vozidla.

Majitelům přepravovaných nákladů

lze na omezenou dobu zpřístupnit data o jeho poloze. Značně tak ulehčíte Vašim pracovníkům, kteří neustále musejí předávat informace o poloze zboží zákazníkům. Zároveň se tak vyhnete různým sporům s klienty, kteří často nemají přesné informace o svých zásilkách.

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás.

Nabídka pro autoservisy

Majitelům autoservisů po celé České republice a na Slovensku nabízíme možnost spolupráce při prodeji a montáži GPS modulů Lokace.eu. Svým zákazníkům budete moci nabídnout jedno z nepokročilejších řešení sledování vozů na českém trhu. Možnost registrace do našeho partnerského programu a další informace naleznete v sekci Nabídka partnerům.

Share on social media

Previous post

Partnerský program

Next post

Volná místa

Comments are closed.