FAQ

Umíte sledovat i spotřebu PHM

Sledování PHM umíme sledovat ve většině z moderních vozů. Vůz musí být vybaven palubní jednotkou CAN ze které si pak bereme potřebné informace jako např. množství paliva v nádrži. Pro sledování PHM je nezbytné dokoupit doplňující jednotku LVCAN200, která komunikuje s GPS jednotkou a přes její GSM modul odesílá data.

Kolik mě to bude stát?

Zadejte nezávaznou poptávku (kontaktní formulář) a my Vám obratem vypracujeme nabídku.
V případě zájmu o vyšší počty sledovaných vozidel Vám můžeme nabídnout individuální slevy.
Nabídka je ve většině případech rozdělena na dvě části. 1. část obsahuje jednorázovou platbu (jednotky a montáž) a 2. část, která obsahuje pravidelný paušál.
Standardní ceník naleznete zde (ceník).
Naší snahou je Vám maximálně vyjít vstříc a co nejméně Vás zatěžovat. Proto nabízíme různé varianty úhrady jednotek i možnost hradit v měsíčních, kvartálních a ročních platbách.

Kde montáž probíhá?

Pro naše klienty se snažíme zajistit maximální pohodlí, proto montáže provádíme většinou na adrese, kterou si zvolí zákazník v termínu, který si zákazník zvolí. Ve většině případů montujeme jednotky do 48 hodin od objednání.

Kam všude se dá jednotka namontovat?

Jednotku můžete nainstalovat kamkoliv, kde je k dispozici proud 10 – 30V. Ať se jedná o motocykly, osobní i nákladní automobily, autobusy nebo třeba stavební techniku.

Jak probíhá montáž?

Montáž samotné jednotky je velice jednoduchá a zabere maximálně 20 minut a provede ji náš odborný pracovník. Vždy je naší maximální snahou namontovat jednotku tak, aby vypadala jako standardní součást vozidla a nikterak nevyčnívala od stávající elektroinstalace.

Jaké reporty systém zobrazuje?

Systém zobrazuje základní reporty. Nicméně může zobrazit libovolný report pro který jsou v systému uložená data.
Mezi základní a vždy zobrazované reporty patří kniha jízd, počet ujetých kilometrů, informace o překročení maximální povolené rychlosti, informace o spotřebě PHM atp.
Pokud máte návrh na nový report nebo na změnu, napište nám.

Co všechno jednotka sleduje?

Jednotka sleduje zejména aktuální polohu. Při napojení speciálního modulu na CAN jednotku vozidla, můžeme sledovat i rozličná data zpracovávaná vozidlem samým. Mezi tyto data patří % sešlápnutí plynového i brzdového pedálu, aktuální spotřebu a další.

Kde všude systém najde hlídané vozidlo?

Náš systém je dostupný všude po světě. Standardně nabízíme tarify ČR, EU a svět. Systém pracuje na systému GPS/GLONASS, pokud náhodou ztratí signál GPS, může se systém lokalizovat pomocí BTS (Systém základových stanic) neboli vysílače operátora.

Jak funguje sledování vozidel?

Do vozidla Vám namontujeme jednotku, která má v sobě zabudovaný slot pro SIM kartu a GPS modul. Jednotka za využití datového tarifu odesílá v 10-ti vteřinových intervalech aktuální polohu na server, kde dochází ke zpracování dat. Data jsou následně přehledně zobrazena na mapě.